MBSM olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına,format site mantığını güdüyoruz. Bu gerekçeyle,kendi çapımızda bir takım ilkeler belirledik.

Sizleri sıkmadan,kısaca özetleyelim.

  • MBSM asla kâr amacı gütmemektedir. Gönüllülük mantığıyla hizmet vermektedir ve işletilmektedir. Kimsenin bağışına ihtiyacı yoktur. Bizim amacımız müzik dinleyicisine gönüllü olarak hizmet sunmaktır,emekçi sanatçılara da hakkı olan değeri ve karşılığı içtenliğimizle vermektir.
  • MBSM’de yapılmış tüm paylaşımlarımızın kaynakları YASALDIR + LEGALDİR ! Videolarımızın ve ses dosyalarımızın KESİNLİKLE tüm kaynakları VEVO database’i,şarkıcıların&plak şirketlerinin soundcloud vb. site profilleri ve Youtube Vimeo gibi dünyaca kabul gören büyük barındırıcı sitelerin arşivleridir. Networkümüz kurumsal değil tam aksine KİŞİSEL amaçlara hizmet etmektedir + ASLA kâr amacı gütmemektedir.
  • MBSM’de ziyaretçi sadakati hep bir adım öndedir. Bu yüzden tanıtım yazılarında üsluba dikkat ediyor,paylaşımlarımızı kararı sıklıkta yapıyoruz.  Paylaşımlarımızda asla egolarımıza yenik düşmüyoruz.  Sizlere bu tarz yazılarla ve şarkı açıklamalarıyla seslenirken asla terbiye sınırları dışına çıkmıyoruz,Adab-ı muaşeret bizde esastır. Siz değerli okurlarımızı paylaşım sıklığıyla bunaltmıyoruz.
  • MBSM’de aynı gün içerisinde aynı şarkıcının yalnız 1 adet şarkısı paylaşılır. Artı,hep aynı şarkıları paylaşmamaya gayret etmekteyiz. Temcit pilavı gibi aynı parçaları ısıtıp ısıtıp paylaşmayız.
  • Türkçe müzik paylaşımı YAPMIYORUZ. Bunun sebebi de Türk popunun son yıllarda gittikçe kalitesinden ödün vermeye başlaması ve özellikle sözümona meslek örgütlerinin telifler konusunda biz underground siteleri de dayatmaya başlaması.
Reklamlar