MBSM olarak,müzik dünyasında çok tutan ve sevilen bir takım özel isimlere ulaşımı kolaylaştırmak maksadıyla özel uzantı hizmetini başlattık.

İlk aşamada,son dönemin ve genç jenerasyonun tartışmasız en iyi isimlerinden  ve tüm dünyada sayıları milyonu bulan hayran kitlesine sahip sadık fanlarından (pardon Lovatic’i hatta BoyLovatic’i)birisinin ben olduğu- başarılı şarkıcı,besteci ve aktrist Demi Lovato‘ya özel sayfa yarattık.

O hem sesiyle,hem de icraat ve davranışlarıyla çok büyük ayrıcalığa sahip birisi. Artı,içinizde bilmeyenler vardır siteye ilk onun şarkısını yüklemiştim. Bu vesileyle sitemiz yayın hayatında özel bir yere sahip olması ona ayrıca bir köşe ayırmaya yöneltti. Tabi ne yapsak az bu kıza 🙂

Demi ile ilgili sitemizde bugüne kadar paylaştığımız müzikleri başta olmak üzere paylaşımlarımızı bulmanız ve takip etmeniz artık kolaylaşacak.

Yapmanız gereken;şu adreslerden birini not almak&sık kullanılanlarınıza eklemek.

http://mertsbittersweetmelodies.tumblr.com/ddlovato

http://mertsbittersweetmelodies.tumblr.com/demilovato

PS: “ddlovato” ismini özellikle seçtim sosyal medyada bu nickle anılıyor.

PS2: Şarkıcıyla resmi olarak bir bağlantımız yoktur biz sadece sadık fanlarıyız. Dünya çapında tanınan bir isimdir Demi gerek şarkıları gerek de oyunculuğuyla.

PS3: Demi başta olmak üzere sitemizde şarkıcı&topluluklar ve şarkılarla ilgili yaptığımız tüm paylaşımlar legaldir.

PS4: Hall Of Fame listemize girdikten sonra Twitter’da da kendisini takibe almaya başladık

Reklamlar