MBSM,sadık takipçilerine ve tüm Türk Lovatic’lere aşırı anlamlı bir YILBAŞI HEDİYESİ sunuyor. 

MBSM yıldızı Latin asıllı Amerikalı kişilik Demi Lovato 2013 yılı içerisinde çıkış yapan ve aktif olarak isimlerden bir tanesiydi. Küçük yaşta tanıştığı show dünyasında hali hazırda şarkıcı,besteci,söz yazarı ve oyuncu olarak boy gösteren,sosyal medyayı (özellikle Twitter,arada twit fotolarını ve eventlerini Face‘ine de eşzamanlı atar) aktif olarak kullanan hatrı sayılır takipçi kitlesine(birisi de biziz) sahip bu yetenek 2 sezon XFactor USA’in jüriler takımındaydı,hatta en genç jüri Guinness rekorunu kırarak. Ne kadar genç hayran kitlesi yüzünden hafife alınsa da,tanıdığınızda ve dinlediğinizde çok seveceksiniz. MBSM’in de en özellerinden ve asla değişilmeyeceklerinden.

Demi’nin yaşam öyküsünün ölümüyle sonlanabilecek bir süreçte negatifliklerle geçtiği anlatılır. Hikayeyi bilen biliyor,Stay Strong deyince aklınıza gelecektir. 2009’da hikayesi Demi’nin kendisini 1.5 senelik rehabilitasyon sürecinde bulmasına neden olur. Rehabilitasyon sürecinde hayata bakış açısı değişir,pek çok şey öğrenir. Kendine inancı ve sevgili fanlarının (Lovaticler) destek ve duaları onu tekrar aramıza kazandırır. Şimdi,onun başına gelenler kimsenin başına gelmesin diye çabalıyor,sosyal sorumluluk projelerini aktif olarak destekliyor.

İbretlik yaşam öyküsünün günbegün derslerini şurda anlattığım  “Staying Strong: 365 Days A Year” adlı kitaba sığdırdı yıl içerisinde. Detayı şurda.

Kitabı Türkiye’de bulamıyorsunuz,Amerika’da da taa Amazon’dan Dolar-TL bazında yüksek ücret ve uzun uluslararası gönderim süresiyle getirttirmeye çekiniyorsunuz. Türkçe’ye çevrilmesi için bir yayınevinin çabaları kulislerde,ancak beklemek istemiyorsunuz.

MBSM sizler için kitabın İngilizce’sinin e-kitap sürümünü bulmayı üstün çabalar başardı ve sizlere sunuyor.

Nasıl Katılacaksınız ?

Öncelikle,bilgisayarınızda Adobe Reader veya benzer PDF okuyucunuzun olup olmadığını kontrol edin ki çoğunuzda vardır.

ÇALIŞIR BİR MAİL ADRESİNİZ OLMALIDIR YOKSA GÖNDERSEK DE SİZ ALAMAZSINIZ.

Nedeni: İllegal dağıtım olduğundan ötürü,el altından kitabı göndermek zorundayız. Bunun için e-mail yolunu tercih edeceğiz. Skype,upload siteleri gibi alternatif dağıtım yollarını önermeye tenezzül etmeyin.

Artı,size göndereceğimiz maildeki içerikleri asla başka kişilerle,sitelerle ve kurumsal projelerinizde (ör:fan site ve sayfalarınız) paylaşmayın ki zan altında kalmayın. Kişisel,okuma ve tanıtım amaçlıdır.

Son önemli not: Kitap Türkçe Değildir,İngilizce’dir.

Öncelikle,Facebook ve Twitter sayfalarımızdan herhangi birini beğeniniz. Eğer Tumblr’iniz varsa,Buraya tıklayıp onay verip takipçimiz olun.

Sonrası çok basit.

  • Katılım Formu: En altta.
  • E-Mail: mertsbittersweet [at] windowslive [dot] com veya mrsonnymonroe [at] gmail [dot] com adresine talebinizi “düzgün bir dille” bildiren bir mail atın.
  • Facebook: Site sayfamızdaki Mesaj bölümünden bize talebinizi ve mailinizi bırakın yada önce talebinizi bildirin sizden mail isteyim. Yorumlara yada duvara mail bırakmayın spamciler alıyor.
  • Twitter: Şu profili de takip listenize alın ve şu twiti gönderin: ” @MertsBSweet @MrSonnyMonroe Staying Strong dosyanızı bana/bize de gönderebilir misiniz?” Sizi takibe alıp sizden geçerli bir e-mail adresi isteyeceğim DM yoluyla. Mentiondan mail paylaşmayın spamcilere gider. Ayrıca @MertForward hesabına da twit atabilirsiniz.
  • Tumblr: Hayran postasını kullanın. Second Blog yüzünden göndermezse şu profili takibinize alın ve ordan talebinizi bildirmeye çalışın.
  • Ask.fm: Şu adresten bize talebinizi belirten bir mesaj atın

Her türlü sorunuz ve sorununuz için twitter’dan@MertForward,@MrSonnyMonroe @MertsBSweet ,ve Facebook / üstteki site e-maili / Ask.fm adresimizden ulaşabilirsiniz

Mesajları istek sırasına göre kontrol edip göndereceğim. Kitabım niye yok diye defalarca mesaj&mail atmayın. Mailleriniz güvence altındadır ve kimseyle paylaşılmayacaktır.

MBSM olarak tutamayacağımız sözü ASLA vermiyoruz.

Herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Süre sınırımız şimdilik yoktur.

Katılım Formu

Reklamlar