Mert’s BitterSweet Melodies (MBSM) 4 Temmuz 2013’de Tumblr ağı üzerinden yayın hayatında başladığı günden itibaren büyük yol katetti.

Site içeriğini bildiğiniz gibi hit şarkılar,taze hit adayları,geçmişten günümüze dünya müziğinin en iyi ve seçkin isimlerinin birbirinden özel şarkıları oluşturuyor. Ama,yabana atılmaması gereken bir içerik grubumuz var ki sitemiz içeriğinin en önemli taraflarından birini oluşturuyor: Müzik Keşifleri.

Endüstrinin ve rekabetin gittikçe büyüdüğü bu endüstride en taze şarkı ve video klipleri herkesten önce sunmak,şarkıları herkesten önce deyim deyindeyse “sömürmek” önem kazandı. Efsane site MBSM ve o sitenin efsane admini Mert sektöre hizmet etmeye başladığı yıllardan bugüne kadar zaten bildiğiniz şarkılar haricinde yabancısı olduğunuz ve hit olma potansiyeline sahip yüzlerce şarkıyı herkes tanımadan önce keşfetti. Bu şarkıların kimisi özel bir şarkı oldu,kimisi unutulmazlar arasına adını yazdırdı,kimisi ise dünya listelerinde büyük başarılara imza attı. MBSM ise size bu parçaları HERKESTEN ÖNCE tanıma fırsatı verdi.

Bu paylaşımlar sayesinde MBSM; Radyo Mydonose Pal Station Fenomen gibi ratingli radyo markalarıyla yarışır hale geldi.

Bu özel parçaları MBSM içinde “mertkeşfi” etiketi kullanarak paylaşmıştık. Ama bir kısmını. Şimdi zaman,bu keşifleri portfolyo oluşturması amacıyla ayrı bir sayfaya entegre etme zamanı.

Yeni bölümümüzün/alt alan adımızın amacı az evvel dediğimiz gibi bu özel şarkılarımızın bir portfolyosunu sizlerle paylaşmak.

İçerik sınıflarımız ise şöyle:

  • Mert Keşfi:  Admin Mert’in yılların birikimiyle (taa sitenin kuruluşundan yıllar önceden bugünlere) kendi keşfettiği şarkıların listesi. Bu şarkıları herkes bilmeden önce Mert dinledi ve kendi arşivine sonra da site database’ine kazandırdı.
  • MBSM Keşfi: Mert Keşfi’nden tek farkı şarkıların Mert’e değil site adına mal olmasıdır. MBSM aracılığıyla tanıştığınız ve sevdiğiniz şarkılar.
  • MBSM Premiere: Çıktığı dakika & gün itibariyle sitemize yüklediğimiz ve sizlerle buluşan videolar. MBSM bugüne kadar onlarca şarkıyı ve official video kilplerini premier günü ve dakikasında sizlere paylaştı ve tanıştırdı.

Nasıl Takip Edebilirim?

Tumblr: Sayfamızı ziyaret ederek. Eğer üyeyseniz Buraya tıklayıp onay vererek paylaşımlarımıza ansayfanızdan da erişebileceksiniz.

Facebook: Paylaştığımız single’ların temsili resimlerini ve linklerini eşzamanlı Facebook sayfamızdaki ilgili bölümümüze yüklüyor olacağız. Haberdar olmak ve yorumlamak&beğenmek için Takipçimiz olunuz.

Twitter: Twitter takipçilerimiz entegre ettiğimiz single’ların linklerine anında ulaşabiliyorlar. Yapmanız gereken takipçimiz olmanız.

Sitemizin yorumlama modülü aynı versiyonuyla yeni sayfamıza da dahil olmuştur. Yorum modülü ve kuralları hakkında bilgi edinmek için tıklayın.

Kullanma sıklığı çekmemeniz adına benzer bir temada siteyi kurduğumuzun notunu düşelim.

Yeni sitemizin tüm müzik endüstrisi adına hayırlı olması dileğiyle.

Yeni Bölümümüze Ulaşmak İçin Tıklayın !

Reklamlar