Türkiye’de yabancı müziği takip etmenin en kolay ve eğlenceli yolu olma  parolasıyla çıktığımız bu mücadelede 7 ayı doldurduk 8’e girdik. Sizlere daha iyi bir site sunmak ve misyonumuzun gereklerini yerine getirmek için gecemizi gündüzümüze kattık. Şubat tatilinde de bu çalışmalarımıza hız verdik. Oldukça emek sarfedilen bu çalışmalarımızın bir özetini sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız.

Öncelikle,sizlere MBSM arşivinde bugüne kadar neler paylaştırdık,tarih itibariyle 750’yi aşkın içeriğe sahibiz. Bu içeriklerimizi şurdan incelemelisiniz:http://smarturl.it/MBSMArchTmblr

Arama fonksiyonumuz tüm sayfalarımızı kapsayacak şekilde çalışmaktadır: http://mertsbittersweetmelodies.tumblr.com/googlesearch

Şubat tatilinin 2 haftası boyunca işe yeni alt sayfalarımızı devreye sokarak başladık. Amacımız altlarda kalan çalışmaları bir portfolyo haline getirmek.

Ardından sosyal medya atağına başladık.

Artık hemen hemen yaygın tüm sosyal platformlarda sizlerle birlikteyiz. Adım atmadığımız birkaç tane platform kaldı.

Son olarak,Zaten var olan sayfalarımızın yanına,medeni cesaretimizi toplayarak ve varolan imkanları seferber ederek görüntülü ve SESLİ içeriklerimizi içeren sayfalarımızla,yetmedi tüm arşivi içine çeken yeni interaktif sayfalarımızla sizlerleyiz.

Hafta içi Heart Attack Radio Show’u başlattık. İlk bölümü dinleyip detaylı bilgi almak için tıklayın. 

Sizce takibi,övgüyü,ilgiyi,teşekkürü haketmiyor muyuz? 😉

Bu gurur tablosuna sebep olan tüm mecradaki takipçilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Takipte kalın !

Reklamlar