Mert’s BitterSweet Melodies 4 Temmuz 2013 günü Tumblr üzerinden Demi Lovato‘nun muhteşem ötesi Heart Attack şarkısıyla yayına başladı.  Sitemizin 1’nci yılına özel,1 saati doldurabildiği kadarıyla sitemizde paylaştığımız ilk şarkıları sırasıyla mixlemeye çalıştık. Ayrıca,sizlere projeyi ilk lanse ederken kullandığımız radyo formatımızı da sizlere hissettirmiş oluyoruz. Seveceğinizi düşünüyoruz.

PS: MBSM Arşivine http://smarturl.it/MBSMArchTmblr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Setlist

PS: Bu liste,sitede paylaşılan ilk şarkılardır ve paylaşım sırasına göredir yani site tarihinin ilk şarkısı 1 numarada (alnımızın akıyla “I think I’d have a heart attack” ❤ ),şarkının sitede+yt’de aldığı hit gibi kriterler önemsenmedi. 17 şarkı olmasının nedeni,set formatımızın 1 saat olmasıdır ve 1 saatlik rotasyona anca bu kadar şarkı sığabilmiş. Bu sayı 16 da olabilirdi 12 de olabilirdi 19 da 30 da. Bu set,MBSM tarihine bir ışık niteliğindedir ve kuruluş felsefemizi yansıtmaktadır.

PS2: Paylaşım sırasından cayılmadığından ötürü şarkılar arası uyumsuzluktan şikayet edebilirsiniz. İstemeden yaptığımız uyumsuzluklar için özür dileriz.

 1. Demi Lovato – Heart Attack
 2. Taylor Swift – 22
 3. Carly Rae Jepsen – Call Me Maybe
 4. Anise K – Wakling On Air
 5. Katy Perry – Hot N Cold
 6. Priyanka Chopra – In My City
 7. Lady GaGa – Poker Face
 8. Kelly Clarkson – Stronger
 9. Nicole Scherzinger – Boomerang
 10. Jay Sean – I’m All Yours
 11. J Balvin – Tranquila
 12. Icona Pop – I Love It
 13. Katy Perry – Last Friday Night
 14. Taio Cruz – There She Goes
 15. Don Omar – Danza Kuduro
 16. Taio Cruz – Hangover
 17. Carlprit – Fiesta
Reklamlar