Çoğunuzun bildiği gibi Pazar’a denk gelen 16 Kasım’ın sonbahar serinliğiyle kuşanmış akşamı,biz Lovaticlerin çoğunlukta olduğu bir genç kitle tarafından aylardır merakla beklenen muhteşem bir buluşmanın gerçekleştiği tarihi bir gün oldu.  Hatta Türkiye’de teenpop adına milat olarak kabul edebiliriz de !

Parolamız Demi Lovato. Kariyerinin ilk dünya turu kapsamında İstanbul’un yeni yerleşim alanlarından Ataşehir’de,Ülker Sports Arena’da verdiği showuyla ilk Türkiye ziyareti olmasına karşın 15 bin üstü kişiyi bir araya toplayan “mucize kız“,coşkulu kalabalığa şarkıları,showu ve hiç bitmeyen enerjisiyle bizi etkisi altına alan,hiç bitmemesi istenen muhteşem dakikalar yaşattı. Adeta bir rüyaydı ve rüzgar gibi geçti. Geriye,okuyacağınız bu yazı dizisi kalacak.

Süreçte,aylar önce ikna ettiğim ve müteşekkir oldığum saygıdeğer ailemle birlikte ayın 15’i akşamüstünden itibaren hayatımda ilk defaİstanbul’a adım attık. Normalde Ankaralıyım ve bu deneyim benim için bir çok ilke vesile oldu. İstanbul’ın bambaşka bir dünya olduğuna,yaşamanın zor olmasına karşın keyif veren yanına,senelerce TV’de gördüklerimize canlı canlı tanıklık etme fırsatımız oldu. Yazı dizisi,sadece show önünü,anını ve sonrasını anlatmayacak,İstanbul’dan bana kalan hatıralara da ev sahipliği yapacak.

Bölüm bölüm sizlerle buluşturacağımız yazı dizisi fotograflarla ve özellikle konser anına ait videolarla tabi ki desteklenecek,herkesin iple çektiğini biliyorum. Elde pek çok foto ve birçok dakika video var,özellikle videoların toplanıp birleştirilmesi süreci ve elde edilen videoların uzunluğunun bir sinema filmi kadar tutması olasılığı var,telifler yüzünden uplayacak site bulmanın zorluğu da cabası. Ama bir şekilde çaresini bulup videoları da sizlerle paylaşacağım.

Showun Türkiye’ye getirilmesi,show öncesi,anı ve sonrası ve bu süreçte yaşanan gerek pozitif gerek de negatif süreci sizlerle paylaşacağım. Özellikle burdan konseri Türkiye’ye getiren organizasyon firmasının kulağı çınlayacak çünkü süreci fazla iyi yönetemediklerini düşünüyorum.

Bu yazı dizisini hem burdan -ana sayfa ve wordpress-,hem de daha sonra detayları paylaşılmak üzere dost sitemiz Forumtr‘den de paylaşacağım. İş ve sınav takvimimin yoğunluğu nd. parça parça sizlerle paylaşacağım. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook /Twitter) takip ederseniz yeni bölümlerden ilk siz haberdar olursunuz.

Hoşgeldiniz. 🙂

Reklamlar